3D závodná dráha AUTOFLIER - 440 cm

Kód: 86005
€41,05 €34,21 bez DPH
Skladom ihned k odeslání
Môžeme doručiť do:
26.10.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

  • JEDINEČNÁ SIMULÁCIA závodu - Sada Car Race Set vám prináša napätie v automobilovom závode v reálnom čase s patentovaným diaľkovým racingovým ovládačom, ktorý používa ručné kľuku krúživým pohybom k inicializácii motora automobilu. Čím rýchlejšie rotujete, tým rýchlejšie idete. Prejdite si cestu a zrýchlite pretekárske vozidlo na 440 cm trate s oslnivými rampami a slučkami!
  • ROLLING CONTROL - Patentovaný regulátor je vybavený regulátorom rýchlosti, ktorý vám umožní zrýchliť auto pohybom rúk - nie pomocou zložitých gombíkov, ale iba jednoduchú kĺbovou kľukou, vďaka ktorej Autoflier pretekajú s jedným z najviac jedinečných pretekov hračky do auta. Deti sa budú zaoberať touto zábavnou a interaktívnou skúseností.
  • - závodná dráha je zábavná a plne rozšíriteľná. Využite svoju kreativitu k tomu, aby ste pridali epické rampy, rohy alebo slučky. 2 spôsoby, ako rozšíriť svoju trasu: kúpiť viac ako 1 model, aby ste mohli voľne kombinovať skladby alebo získať oficiálne rozširujúce balíčky Autoflier (Čoskoro sa uvoľní). Závod rýchlejší je len začiatok - Pretože rýchlosť vozidla je riadená rýchlosťou ruky, ovládanie rýchlosti na rôznych ihriskách pre bezpečný závod môže mať skutočné zručnosti! Rozšírte skladby a pridajte napätia do každej závodu!
  • NAJLEPŠÍ NÁVRH PRE SKUPINY - Super odolná vozidlá sú postavené tak, aby odolávala pádom a sú vybavené silnými magnetmi, ktoré znižujú pravdepodobnosť, že sa zrýchli obvod za rohy. Rodina a priatelia sa budú môcť tešiť z rýchlej jazde z hlavy do hlavy - závod na výhru a potom to znova!
  • KOMPLETNÝ AUTOMOBILOVÝ RACING SYSTÉM - Sada pre dvoch hráčov obsahuje: Autoplachtač s rolovacím ovládaním * 2 so vstavaným Bluetooth, traťovými súčasťami, vozidlom * 2, stavebnými a pretekárskymi inštrukciami, nabíjacími káblami a ďalším príslušenstvom. rýchlo nastavte trať a začnite pretekať hneď!

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky a hry
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: